Головна / Про компанію

Про компанію

Торгова марка «Parus» - провідний український виробник паперово-гігієнічної продукції, який почав свою роботу у 1996 році.

Ми прагнемо забезпечувати нашим клієнтам найвищу якість продукції, пропонуючи широкий асортимент паперово-гігієнічної продукції, які задовольнять різні потреби та вимоги споживачів.

Ми виробляємо різноманітні товари, такі як столові серветки, серветки 33*33, паперові хустинки, косметичні серветки, листові паперові рушники та туалетний папір. Вся продукція виготовляється з високоякісних матеріалів, забезпечуючи м'якість, міцність і водопоглинання.

Ми постійно вдосконалюємо свою продукцію, застосовуючи передові технології і інновації, щоб задовольнити усі потреби клієнтів.

Торгова марка «Parus» - провідний український виробник паперово-гігієнічної продукції, який почав свою роботу у 1996 році. Ми прагнемо забезпечувати нашим клієнтам найвищу якість продукції, пропонуючи широкий асортимент паперово-гігієнічної продукції, які задовольнять різні потреби та вимоги споживачів.

Ми виробляємо різноманітні товари, такі як столові серветки, серветки 33*33, паперові хустинки, косметичні серветки, листові паперові рушники та туалетний папір. Вся продукція виготовляється з високоякісних матеріалів, забезпечуючи м'якість, міцність і водопоглинання. Ми постійно вдосконалюємо свою продукцію, застосовуючи передові технології і інновації, щоб задовольнити усі потреби клієнтів.

Які переваги має ТМ «Parus»?

Висока якість продукції

Широкий асортимент

Український виробник

Private Label

Система знижок та бонусів

Експорт в країни Європи

Виробництво

З моменту заснування на нашому підприємстві застосовується найсучасніше спеціалізоване обладнання. Система менеджменту якості продукції сертифікована відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Процес виробництва паперових серветок починається з тиснення екологічно чистого високоякісного паперу. Потім певні види паперових хустинок проходять ароматизацію. В залежності від обраного дизайну на серветку наноситься яскравий малюнок або логотип. Усі ароматизатори та барвники сертифіковані для виробництва продукції гігієнічного напрямку. Після того тиснений папір нарізається й упаковується. Усі процеси виробництва на заводі повністю автоматизовані.

ТМ «Parus» гарантує високу якість готової продукції, яку підтверджують відповідні сертифікати та гігієнічні висновки.